Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja
Daikin

Firma Daikin to jeden z czołowych liderów na rynku klimatyzatorów. Klimatyzacja Daikin cieszy się dobrą renomą wśród użytkowników na całym świecie. Poza klimatyzacją, Daikin produkuje szereg innych urządzeń związanych z wymianą powietrza, ogrzewaniem i chłodzeniem.

Firma może się poszczycić szeroką gamą urządzeń klimatyzacji do mieszkań m.in:

  • Ururu Sarara – urządzenie naścienne, które poza chłodzeniem pozwala także na zmianę wilgotności powietrza lub jego osuszenie oraz ogrzewanie. Urządzenie wysoce energooszczędne, zaliczane do klasy A+++.
  • Stylish – urządzenie naścienne, ogrzewające i chłodzące ponownie w klasie A+++ . Jest to nie tylko komfortowa klimatyzacja do mieszkań, ale także idealne uzupełnienie dekoracji naszego pokoju.
  • Daikin Emura – urządzenie naścienne, które poza wysoką energooszczędnością klasy A+++, swoim designem wpasowuje się we współczesne aranżacje mieszkań. Urządzenie poza chłodzeniem i ogrzewaniem jest eleganckim dodatkiem do pomieszczeń.
  • Perfera – urządzenie naścienne lub podłogowe. Ta klimatyzacja do mieszkań, dostępna w dwóch wariantach, świetnie zadba o czyste powietrze i odpowiedni klimat w mieszkaniu. Ciekawą funkcją jest opcja “Heat plus”, która przez 30 min intensywnie emituje ciepło w celu szybkiego nagrzania danego pomieszczenia.

Klimatyzacja Daikin gwarantuje właściwy klimat w naszym mieszkaniu, dzięki doświadczeniu inżynierów i najnowszym technologiom stosowanym w swoich urządzeniach. Daikin spełnia europejskie standardy jakościowe typu ISO i CE.

Wybierając klimatyzację do mieszkań, warta rozważenia jest klimatyzacja Daikin, dostępna na stronie producenta lub w naszym sklepie.

Nasi fachowcy przedstawią szczegółowe informacje odnośnie każdego produktu, zapoznają Państwa z ich specyfikacją i dobiorą właściwy wariant zgodny z Państwa wymaganiami. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio