Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja
do biura

Klimatyzacja do biura dobrana w zależności od ilości pomieszczeń, ich powierzchni oraz dodatkowych zysków ciepła, pochodzących od stanowisk pracy i urządzeń. Proponujemy urządzenia typu split, multisplit oraz mini VRV/VRF.

System multisplit to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń biurowych, w których klimatyzacja ma regulować temperaturę kilku pomieszczeń niezależnych od siebie. Klimatyzacja do biura w systemie multisplit umożliwia połączenie wielu jednostek wewnętrznych z 1 jednostką zewnętrzną. Każda z jednostek wewnętrznych pracuje niezależnie. W jednym czasie dopuszczalna jest praca zarówno 1 urządzenia, jak i wielu urządzeń na pełnej lub ograniczonej mocy.

Klimatyzacja do biura
Klimatyzacja do biura

Systemy klimatyzacji VRV/VRF dedykowane są dużym powierzchniom biurowym. Jeden agregat współpracuje z kilkudziesięcioma jednostkami wewnętrznymi, rozłożonymi w nawet bardzo rozległych systemach. Taka klimatyzacja do biura pozwala na nowoczesne i doskonale dopasowane do potrzeb budynku. Rozwiązania oparte na systemie ze zmienną ilością (przepływem) czynnika chłodniczego, zapewniają odpowiednie warunki klimatyczne na większych przestrzeniach.

Systemy VRV i VRF są również doskonałą alternatywą dla klimatyzacji wykorzystującej klimakonwektory (czynnikiem chłodniczym zamiast freonu jest woda).

Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala zdalnie i niezależnie sterować poszczególnymi jednostkami klimatyzacyjnymi, co ułatwia pracę w szczególności na dużych przestrzeniach.

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio