Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja
do domu

Jako klimatyzacja do domu, mieszkania i apartamentu najczęściej wybierane są urządzenia naścienne typu split.

Jednostka wewnętrzna umieszczona na ścianie w pomieszczeniu. Natomiast jednostka zewnętrzna zamontowana na balkonie lub elewacji budynku.

Zdarza się jednak, że wybierane są inne rozwiązania.

Na przykład urządzenie podsufitowe, które zabiera mniej miejsca na ścianie.

Klimatyzacja do domu
Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja do domu to także urządzenie typu konsola. Można zamontować je jak grzejnik. Jest to bardziej estetyczne, nie rzucające się w oczy rozwiązanie.

Jeśli w Twoim domu masz, bądź planujesz montaż sufitu podwieszanego można pokusić się o montaż klimatyzatora kasetonowego. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie ze względu na równomierność nadmuchu.

Klimatyzacja do domu
Klimatyzacja do domu

Innym rozwiązaniem przy suficie podwieszanym jest klimatyzator kanałowy.

Taka klimatyzacja do domu jest zupełnie niewidoczna, z niej schłodzone powietrze dociera do pomieszczeń za pośrednictwem kanałów i kratek nawiewnych.

Dlaczego klimatyzacja do domu to dobra inwestycja?

Klimatyzacja do domu to nie tylko przyjemny chłód w upalne dni oraz ciepło w chłodne. To sposób na lepszy komfort życia i utrzymanie zdrowia. Instalując klimatyzację w swoim domu, możesz mieć kontrolę nad temperaturą oraz poziomem wilgotności powietrza.

Dobre rozwiązanie i na letnie upały, i na zimowe chłody

Wydaje się, że to latem najbardziej docenia się zalety klimatyzacji, bowiem praca zarówno fizyczna, jak i umysłowa – ogółem funkcjonowanie – w wysokich temperaturach są bardzo utrudnione. Nawet sen w gorącym pomieszczeniu nie daje ciału potrzebnej regeneracji. Podczas upałów klimatyzacja jest niezastąpiona. Jednakże i zimą jej posiadanie ma swoje zalety. Może być źródłem ciepła w okresie jesienno-zimowym, który zapewni Ci niższe o ok. połowę koszty ogrzewania!

Czyste powietrze w Twoim domu – bez zanieczyszczeń, bakterii i grzybów

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości świeżego, czystego powietrza. Nowoczesna klimatyzacja do domu będzie w stanie oczyszczać i jonizować powietrze, a na tym zyska Twoje dobre samopoczucie: znikną bóle głowy, kaszel czy nawracające infekcje, powodowane przez zanieczyszczenia powietrza w miastach.

Nowsze modele klimatyzatorów mają także funkcję likwidowania czynników sprzyjających rozwojowi bakterii i grzybów – one także mogą obniżać dobre samopoczucie, wywoływać ogólne zmęczenie, bóle żołądka i głowy, katar i inne problemy dróg oddechowych czy też podrażnienia skóry.

Jesteś zainteresowany instalacją klimatyzacji w swoim domu? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą JFM! Działamy w branży klimatyzacyjnej od ponad 20 lat, dlatego możesz liczyć na naszych fachowców. Doradzą Ci, jaki rodzaj klimatyzatora będzie dla Ciebie i Twojego domu najodpowiedniejszy, a następnie zajmą się jego profesjonalną instalacją.

Nie czekaj dłużej, zainwestuj w zdrowie i komfort życia, zyskując dodatkowo niższe rachunki za ogrzewanie!

Skontaktuj się z nami.

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio