Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja
do serwerowni

Serwerownia jest pomieszczeniem, w którym muszą panować ściśle określone warunki – gwarantujące bezpieczeństwo pracy urządzeń elektronicznych. Właśnie dlatego, klimatyzacja do serwerowni musi spełniać najbardziej restrykcyjne standardy.

Klimatyzacja do serwerowni

Do małych serwerowni wystarczy tradycyjny klimatyzator typu split naścienny lub podsufitowy, spełniający parametr pracy w niskich temperaturach. Jest to ważne, ponieważ taka klimatyzacja do serwerowni pracuje również zimą. Często dla bezpieczeństwa pracy urządzeń elektronicznych w pomieszczeniu serwerowni montowane są 2 niezależne klimatyzatory, pracujące naprzemiennie: np. w cyklu 12 godzinnym.

Do dużych serwerowni optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie szaf klimatyzacji precyzyjnej.

Nowoczesne serwerownie wyposaża się w urządzenia umożliwiające stałe monitorowanie parametrów wilgotności oraz temperatury. W przypadku odchyleń od właściwego poziomu tych parametrów powinna nastąpić automatyczna ich regulacja. Tylko taka klimatyzacja do serwerowni jest w stanie zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa pracującym w pomieszczeniu urządzeniom.

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio