Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja
do serwerowni

Serwerownia jest pomieszczeniem, w którym muszą panować ściśle określone warunki – gwarantujące bezpieczeństwo pracy urządzeń elektronicznych. Właśnie dlatego, klimatyzacja do serwerowni musi spełniać najbardziej restrykcyjne standardy.

https://jfm.waw.pl/wp-content/uploads/2019/09/do-serwerowni.jpg

Do małych serwerowni wystarczy tradycyjny klimatyzator typu split naścienny lub podsufitowy, spełniający parametr pracy w niskich temperaturach. Jest to ważne, ponieważ taka klimatyzacja do serwerowni pracuje również zimą. Często dla bezpieczeństwa pracy urządzeń elektronicznych w pomieszczeniu serwerowni montowane są 2 niezależne klimatyzatory, pracujące naprzemiennie: np. w cyklu 12 godzinnym.

Do dużych serwerowni optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie szaf klimatyzacji precyzyjnej.

Nowoczesne serwerownie wyposaża się w urządzenia umożliwiające stałe monitorowanie parametrów wilgotności oraz temperatury. W przypadku odchyleń od właściwego poziomu tych parametrów powinna nastąpić automatyczna ich regulacja. Tylko taka klimatyzacja do serwerowni jest w stanie zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa pracującym w pomieszczeniu urządzeniom.

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio