Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja
GREE

Szukasz wysokiej jakości, niezawodnych i energooszczędnych klimatyzatorów? Ważny jest dla Ciebie komfort użytkowania urządzenia, jego dyskrecja oraz wysoka estetyka wykonania? Sprawdź, co oferuje klimatyzacja Gree. Dowiedz się więcej o jej najważniejszych cechach i zapoznaj się z rozwiązaniami dostępnymi w naszej firmie.

Klimatyzacja Gree to wyjątkowo wydajne i skuteczne urządzenia do użytku domowego, jak również komercyjnego. To nowoczesny design i rozwiązania wspierające ekologię. Różnorodność oferty i jej dopasowanie do potrzeb klienta od lat przynosi satysfakcję i zadowolenie stałych i nowych użytkowników klimatyzatorów Gree. Montowane są zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i na dużych powierzchniach komercyjnych.

Klimatyzacja Gree jest doskonałym wyborem do biura, domu, mieszkania czy lokalu usługowego. Do jej najważniejszych cech należą: efektywne chłodzenie i grzanie, szeroki kąt i zasięg nawiewu, sterowanie Wi-Fi, najwyższa klasa energetyczna oraz efektywne i wyjątkowo skuteczne filtry powietrza. Klimatyzatory Gree posiadają 5- lub 7-letnią gwarancję. Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej, oferujemy doradztwo, sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń Gree. Szeroka oferta tej uznanej na świecie firmy obejmuje klimatyzatory ścienne, mobilne pokojowe, przenośne, typu konsola, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe oraz kanałowe. Wszystkie modele charakteryzują się stylowym designem i wygodnymi funkcjami, które z pewnością ułatwią ich codzienne użytkowanie.

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio