Jeszcze chwilka...

 
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Klimatyzacja Mitsubishi
wysoka jakość i nowoczesność

Firma Mitsubishi już od prawie 100 lat dostarcza swoje produkty z oferty technologii klimatyzacyjnych do budynków mieszkalnych, biur oraz szkół. To dzięki szerokiemu asortymentowi i dostępności na wielu rynkach, w tym także na polskim, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek w branży. Klimatyzacja Mitsubishi doskonale chłodzi, ogrzewa i filtruje powietrze, a zastosowanie nowoczesnych technologii, jak np. odzysk ciepła VFR R2 lub technologia inwerterowa, sprawiły, że klimatyzatory od Mitsubishi Electric stały się symbolem wysokiej wydajności.

Innowacyjna klimatyzacja Mitsubishi to nie tylko wysoka wydajność i efektywność, ale również zadbanie o estetykę i design – tak, aby sprzęt doskonale wpasowywał się do różnego rodzaju pomieszczeń i budynków. Podnoszenie komfortu życia użytkowników to główne założenie sprzętu tej marki. Wiele zastosowanych, nowoczesnych rozwiązań pozwala skutecznie chłodzić w te najgorętsze dni w roku, w efektywny sposób ogrzewać podczas chłodnych jesiennych dni i oczyszczać powietrze wewnątrz, jeśli tego oczekujemy.

Dlaczego warto zdecydować się na klimatyzatory Mitsubishi?

Klimatyzacja Mitsubishi to połączenie najwyższych technologii i znakomitego designu. Przekonaj się, jakie zalety niesie ze sobą wybór klimatyzacji od Mitsubishi.

Przede wszystkim każdy model wykorzystuje najwyższą klasę energetyczną A+++, zapewniają skuteczne grzanie przez cały rok, a klimatyzatorem sterować można nawet za pomocą telefonu. W dodatku urządzenie pracuje cicho, więc doskonale sprawdzi się w biurze lub sypialni. Wbudowane filtry gwarantują oczyszczone powietrze, a najnowocześniejsze modele posiadają kontrolę nawiewu.

Jesteś zainteresowany/a klimatyzacją Mitsubishi? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio