Jeszcze chwilka...

 
https://jfm.waw.pl/wp-content/uploads/2019/09/pompy-ciepla.png
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-powietrze typu split (z funkcją chłodzenia i grzania)

To nic innego jak zwykły klimatyzator pracujący w temperaturach do -25C. Niezależnie od tego, czy odnawiasz już istniejący dom, czy budujesz nowy, pompa ciepła powietrze-powietrze stanowi idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Pompy ciepła charakteryzują się łatwością instalacji oraz nadają się idealnie do zastępowania starych instalacji ogrzewania elektrycznego. Te elastyczne jednostki dostosowują się do każdego układu pomieszczeń, a ich klasa efektywności energetycznej A+++ spełnia wszelkie wymagania dla budynków ekologicznych.

https://jfm.waw.pl/wp-content/uploads/2019/09/pompy-01-1.jpg

Wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda (z funkcją grzania)

Z łatwością można nią zastąpić stary system ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Pompa wysokotemperaturowa idealnie nadaje się do zastąpienia starych kotłów. Wymaga minimalnej przestrzeni do instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. Wykorzystując tylko odnawialną energię z powietrza może ogrzewać ciepłą wodę do temperatury 80C Zasilanie energią odnawialną w 65% pobierana z powietrza oraz w 35% energią elektryczną. Osiąga klasę efektywności energetycznej A+

Niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda (z funkcją chłodzenia i grzania)

stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu. Połączenie pompy ciepła ze zbiornikiem układu ciepłej wody użytkowej zapewnia wytwarzanie z wysoką efektywnością wystarczającej ilości ciepłej wody dla całej rodziny. Zasilanie energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną. Osiąga klasę A++ efektywności energetycznej dla ogrzewania.

https://jfm.waw.pl/wp-content/uploads/2019/09/pompy-ciepla-02.png

Hybrydowa pompa ciepła

Hybrydowa pompa ciepła  łączy technologię pomp ciepła powietrze-woda, wykorzystującą energię odnawialną, z gazowym kotłem kondensacyjnym, aby zapewnić najwyższą efektywność. Jej inteligentne oprogramowanie pomaga oszczędzać aż do 35% więcej energii w porównaniu z gazowym kotłem kondensacyjnym poprzez automatyczne wyznaczanie kombinacji najbardziej ekonomicznej i efektywnej energetycznie w oparciu o ceny energii, temperatury zewnętrzne oraz wydajność cieplną jednostki wewnętrznej.

DANE KONTAKTOWE

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego biura, jak i wykonaniu telefonu, bądź napisania wiadomości e-mail!
Odwiedź nas
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88 lokal 1b
Napisz do nas
jfmbiuro@gmail.com
Zadzwoń do nas
+48 606 127 327
pola wymagane *
KLIMATYZACJE I POMPY CIEPŁAJFM
02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88 lokal 1b (Mokotów)
ZNAJDŹ NASSOCIAL MEDIA

Designed by    RECT. Studio